پادکست از کجا شروع کنیم؟ | دوره‌های مجازی سازی

مجازی سازی حدود 50 سال پیش توسط شرکت IBM معرفی شد که در واقع یک روش برای به اشتراک گذاشتن منابع سخت افزاری بین برنامه های مختلف است. مجازی سازی تکنولوژی نسبتا نوظهوری است که امکان اجرای جندین سرویس و سیستم عامل مختلف را روی یک سرور مهیا می‌کند.

در این پادکست از سری «پادکست‌های از کجا شروع کنیم؟»، آقای علیزاده مدرس دوره‌های مجازی سازی  موسسه کهکشان، به مباحث مختلف دنیای مجازی سازی می‌پردازند و توضیحاتی در خصوص موارد زیر ارائه کرده‌اند:

  • معرفی دقیق‌تری از ویژگی‌ها و مزایای حوزه مجازی سازی
  • معرفی پیشنیازهای ورود به دنیای مجازی سازی
  • معرفی انواع دوره‌های مجازی سازی
  • وضعیت بازار کار و میانگین درآمد

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید پادکست زیر را گوش دهید و یا اگر مایل به شرکت در دوره‌های مجازی سازی هستید می‌توانید به صفحه مخصوص دوره های مجازی سازی در سایت کهکشان مراجعه کنید

مجازی سازی دارای حوزه‌ و دوره‌های مختلفی است که VMware VSphere ICM V6.7 نقطه شروع دوره های VMware است این دوره از سوی کمپانی Vmware ارائه شده است در این دوره فرد نه تنها با مباحث و مفاهیم کامل مجازی سازی آشنا می‌شود بلکه با یکی از قویترین سرویس های مجازی سازی به نام VSphere آشنا می‌شود.

برای آگاهی از سایر پادکست‌های کهکشان می‌توانید به کانال رسمی ما در شنوتو مراجعه کرده یا از طریق اپلیکیشن‌های پادکست، صفحه کهکشان نور را جستجو کرده و عضو شوید.

 

درباره کهکشان نور

موسسه کهکشان نور پيشرو در صنعت IT ، ارائه دهنده راهکارهايی جهت توانمند ساختن افراد و سازمان ها در استفاده بهينه از تکنولوژی نوين دنيای امروز می باشد. استراتژی کهکشان برای رسيدن به اين هدف ، با ارائه دوره های آموزشی ، تخصصی ، مهندسی از جمله مايکروسافت ، سيسکو ، کامپتيا ، امنيت اطلاعات و شبکه و ارائه راهکارهای عملی IT و ICT مشخص می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *