پادکست از کجا شروع کنیم؟ | دوره برنامه نویسی

برنامه نویسی یک حوزه بسیار گسترده است که شما را برای ورود به هر حوزه‌ی آن مسیر مشخصی را طی کرده و در این مسیر مهارت‌ها، فناوری‌، ساختار و برنامه نویسی مناسب را گسترش ببینید. به همین دلیل ورود به دنیای برنامه نویسی و انتخاب یک مسیر شغلی مناسب در این حوزه کار آسانی نیست.

در این پادکست آموزشی آقای آردین برنامه نویس گروه شرکت‌های کهکشان، به مباحث مختلف دنیای برنامه نویسی می‌پردازند و توضیحاتی در خصوص موارد زیر ارائه کرده‌اند:

  • معرفی بهترین مسیر آموزشی برای ورود به این حوزه
  • وضعیت بازار کار و میانگین درآمد
  • معرفی انواع شاخه‌های برنامه نویسی

برای اطلاعات بیشتر می‌توانید پادکست زیر را گوش دهید و یا اگر مایل به شرکت در دوره‌های برنامه نویسی هستید می‌توانید به صفحه مخصوص دوره‌های برنامه نویسی  در سایت کهکشان مراجعه کنید.

برای آگاهی از سایر پادکست‌های کهکشان می‌توانید به کانال رسمی ما در شنوتو مراجعه کرده یا از طریق اپلیکیشن‌های پادکست، صفحه کهکشان نور را جستجو کرده و عضو شوید.

درباره کهکشان نور

موسسه کهکشان نور پيشرو در صنعت IT ، ارائه دهنده راهکارهايی جهت توانمند ساختن افراد و سازمان ها در استفاده بهينه از تکنولوژی نوين دنيای امروز می باشد. استراتژی کهکشان برای رسيدن به اين هدف ، با ارائه دوره های آموزشی ، تخصصی ، مهندسی از جمله مايکروسافت ، سيسکو ، کامپتيا ، امنيت اطلاعات و شبکه و ارائه راهکارهای عملی IT و ICT مشخص می گردد.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *